Оформлення вітрин

Оформлення вітрин мoжeт застосовуватися, як пocтоянний eлeмeнт дизaйн закладу підкреслюючи cтиль зaложенний в ньому, тaк і в формі paзoвoгo або временнoгo peклaмнo-інфopмaціоннoгo повідомлення (акції, знижки, привітання зі святами, оголошення пpo аpeнду і т.д.).
Для виготовлення зображень для вітрин в Запоріжжі іспользуютсяв непрозорі матеріали, або ж матеріали, які забезпечують односторонній огляд.

Інтер'єрні вивіски
Рекламне оформлення інтер'єрів в Запоріжжі і установка оригінальних рекламних конструкцій - важлива ланка у формуванні іміджу будь-якої компанії, тому даній галузі реклами Рекламне бюро " Еверест " приділяє особливу увагу, прагнучи створити індивідуальний стиль для кожного об'єкта.
Наша компанія професійно виготовить для Вас якісну і красиву інтер'єрну вивіску в Запоріжжі, а також здійснить комплексне оформлення магазину, ресторану, клубу або офісу.
Ми пропонуємо виготовлення всіх видів інтер'єрних вивісок і рамок, починаючи від найпростіших несвітлових, закінчуючи складними світловими вивісками або комбінованими рекламними конструкціями.
Поєднання різних матеріалів і технологій, і творчий підхід наших співробітників, дозволяють нам створювати рекламні конструкції різноманітних видів і форм для задоволення потреб наших клієнтів.

Акрилайт
ТОВ Рекламне бюро «Еверест» займається виготовленням Акрилайт, що належать до елітних різновидів візуальної реклами в Запоріжжі.
Конструкція являє собою акрилову пластину з вигравіруваним написом або логотипом, прикрашену кольоровими вініловими плівками або елементами повноколірного друку. Для підсвічування використовуються світлодіоди або люмінесцентні лампи, заховані в декоративний алюмінієвий корпус, який розташований поруч з місцями кріплення. Найбільш ефективним є використання світлодіодів, які можуть бути настільки енергозберігаючі, які можуть працювати навіть від батарейок.
Існує безліч видів і форм Акрилайт з різними способами монтажу: підвісні, підлогові, настінні, тощо.
Основною сферою застосування Акрилайт є дизайн приміщень і інтер'єрна реклама в Запоріжжі.

Спасибо!

Мы получили письмо и в ближайшее время свяжемся с Вами.

Желаем хорошего дня!