Зовнішня реклама в Запоріжжі

 

    Зовнішня реклама від РБ Еверест - це:
  • Безкоштовний дизайн
  • Якість виготовлення
  • Технічне обслуговування
  • Візуальний контакт зі споживачем
  • Яскравість
  • Різноманітність конструкцій

 

Зовнішня реклама може бути різною, залежно від масштабності, розмірів і технічних характеристик. До такої реклами відносяться вивіски над входом, об'ємні букви, дахові конструкції, панелі-кронштейни, світлові короби, оформлення вітрин, покажчики і т.д.

Основне завдання такої зовнішньої реклами в Запоріжжі - це створити імідж компанії, привернути увагу споживача, виділити компанію або магазин серед конкурентів. Слід зазначити, що крім іміджевої функції, візуальна реклама виконує інформаційну функцію. Вивіски й оформлені вітрини, знайомлять споживача з назвою і специфікою установи (магазину, ресторану, офісу і т.д.), повідомляють про акції.

Сучасні якісні матеріали та розвиток технологій виготовлення дозволяють створювати креативні і яскраві конструкції зовнішньої реклами, які мають тривалий термін експлуатації і надійність. Весь спектр послуг з виготовлення зовнішньої реклами в Запоріжжі:

Виготовлення вивіски над входом. Можуть бути світловими і несвітлові; Виготовлення та монтаж покрівельних конструкцій - це переважно об'ємні світлові літери великих розмірів, які кріпляться за допомогою металевих рам; Виготовлення світлових коробів або лайтбоксів, які кріпляться до стіни або на кронштейнах; Оформлення вітрин - це розміщення зображень і рекламної інформації на вітринах в точок продажів; Ремонт і обслуговування вивісок по гарантії, яка надається на всі виготовлені конструкції.

Що важливо знати про зовнішню рекламу:

Світлова або несвітлова «Візуалка»

Основна характеристика зовнішньої реклами в Запоріжжі - це те, чи є конструкція світловий або несвітлової. Несвітлова реклама може бути у вигляді суцільних панелей, коробів або об'ємних літер. Такі вивіски видно тільки в світлий час доби, але є дешевше у виготовленні. Світлова зовнішня реклама - це ті ж короба або об'ємні букви, для підсвічування яких використовуються світлодіоди, лампи або неон. В даний час кращим способом підсвічування є світлодіоди, оскільки мають невисоке енергоспоживання, яскраво світять і безпечні в експлуатації.

Переваги

Зовнішня реклама використовує найефективніший канал впливу на споживача - візуальний. Така реклама добре запам'ятовується і привертає увагу перехожих. Яскраві вивіски «заманюють» потенційних клієнтів зайти в магазин. Зовнішня реклама - це великий вибір конструкцій, тому Ви завжди можете вибрати варіант виготовлення з оптимальним співвідношенням ціна-якість.

Рекламне бюро «Еверест» забезпечить виготовлення зовнішньої реклами в Запоріжжі з якісних матеріалів, здійснить монтаж конструкцій будь-якої складності, надасть гарантію і технічне обслуговування. Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте яскраві та оригінальні рекламні конструкції високої якості і за доступною вартості.

Спасибо!

Мы получили письмо и в ближайшее время свяжемся с Вами.

Желаем хорошего дня!