Банер або штендер

Як правило, це площина прямокутної форми з рекламним текстом або зображенням, яке наноситься на спеціальну банерну тканину шляхом широкоформатного друку.

Банер може виступати, як окремої рекламної площиною в Запоріжжі, так і частиною стаціонарної рекламної конструкції в поєднанні з об'ємними літерами або світловими коробами.

кріплення банерів здійснюється за допомогою люверсів (металевих кілець), закріплених на вініловій матеріалі, через які протягується трос, шпагат або спеціальні кріплення (затискачі). Вибір конкретного виду кріплення залежить від фасаду або місця, де буде розміщуватися рекламна конструкція в Запоріжжі.

У рекламному середовищі по банерах в Запоріжжі вживаються такі терміни - «розтяжка», «перетяжка», «транспарант». Банерна конструкція, як правило, є стаціонарною, проте часто банери використовуються і як тимчасові рекламні носії на фестивалях, ярмарках, спортивних заходах, шоу тощо.

Банерна тканина це міцний і довговічний матеріал, тому її можна використовувати протягом декількох рекламних кампаній.

Штендер

Штендер - мобільна (переносна) рекламна конструкція в Запоріжжі, яка встановлюється зовні в безпосередній близькості від розташування компанії-рекламодавця.

Штендер вважається одним з недорогих, але дуже ефективних способів привертати увагу, а також інформувати потенційних споживачів в Запоріжжі про товари, послуги, сезонні пропозиції, акції, знижки, тощо.
штендер запорожье

Зображення на штендер може бути, як змінним, так і нанесеним безпосередньо на рекламну поверхню. Для закладів КаБаРе пропонуємо штендери з поверхнями для нанесення інформації крейдою.

Ми займаємося виготовленням штендерів в Запоріжжі стандартних видів і розмірів, а також виконуємо замовлення за індивідуальним дизайном з можливістю обліку корпоративної стилістики і особливих вимог до умов експлуатації.

Спасибо!

Мы получили письмо и в ближайшее время свяжемся с Вами.

Желаем хорошего дня!